Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIFE of CONNIE!

Go down

LIFE of CONNIE! Empty LIFE of CONNIE!

Objavlja by Connie Ned Dec 07, 2008 10:27 pm

Moj dnevnik & blog v enem.


Nazadnje urejal/a Connie Pon Maj 11, 2009 12:31 am; skupaj popravljeno 2 krat
Connie
Connie
Član Meseca
Član Meseca

Female
Število prispevkov : 136
Age : 28
Kraj : konjicee
Rojstni dan : 13.december
Horoskop : strelc
Registration date : 26/11/2008

Nazaj na vrh Go down

LIFE of CONNIE! Empty Re: LIFE of CONNIE!

Objavlja by Connie Ned Dec 07, 2008 10:54 pm

7.december 2008. tinny tim's day?
sej nevem zakaj tok bedn naslov. tinny tim je ubistvu ena lutka v eni predstavi the christmas carol. sploh se mi neda tega pisat ubistvu ker sm mela že napisano pa sm po pomoti šla nazaj in je šlo vse skupi u 3pm. še 6 dni do mojga brzdeja. finnaly thirteen. tolk sm čakala tole. ko so vse sošolke&sošolci in vse frendice&frendi itak že zdaunaj. NEE. js morem bit zadna. no sej nism. cele 2 osebe naše generacije u Konicah sta mlajše od mane. ja ful dobr ne. pa itak ni važno. pou sveta v vsakem primeru misli da sm 94' letnik. kompliment? magari tut. đajzus krajstus (Uršin izum v petek), sej itak nevem ka pišem. no ubistvu vem sam nima ne repa ne glave. pa itak ni važno. jutr dobimo spise nazaj. pripoved o življenju osebe: Ela Peroci. sej bo menda 5.^^ slovko nas uči Švabovka. (vem ja, slovenščina in švabi ne grejo glih skupi) ženska nosi take majčke ko 5 letnce u vrcu. pa hlače na korenček. enkrat je Bincho izjavla: ona že tak dougo nosi hlače na korenček da so spet moderne. XD kar je res. pa take roza špangice pa frizuro ma na gobico. ^^ umreš od smeha ko jo vidiš. >< naše učitlce so pač same krene. jutr pa Marine (matka&fizka) abrahama. XD ona je pa res edina normalna šica pr nas. mislim dokaj. kupli smo ji krokodil peresnco pa ogromno rdečih kulijou. XD mogla bi si še prepisat snov za mato. -.- pa naučit se kvadriranje do 26 na pamet. *zeh* to že septembra. pa prepisat si morem miljardo strani snovi. sej bom kr nov zvezek vzela pa bom rekla da je stari poun. ^^ dost mam. mama me prganja dol s compa. itak morem še pod tuš&&glavo si oprati &&prepisat dokonca snov za anglo in se naučit nepravilne. *zeh*
peace&&love
Connie
Connie
Član Meseca
Član Meseca

Female
Število prispevkov : 136
Age : 28
Kraj : konjicee
Rojstni dan : 13.december
Horoskop : strelc
Registration date : 26/11/2008

Nazaj na vrh Go down

LIFE of CONNIE! Empty Re: LIFE of CONNIE!

Objavlja by Connie Pon Mar 02, 2009 1:16 pm

2.marc 2009. spremembe se dogajajo. ):
res se. sej nevem al naj bi blo to dobro al slabo? k se skregaš z osebo k ti res ogromn pomen. in si itak brez nje lajfa neznaš predstavlat. ampak na drugi strani veš da maš lahk zarad njene družbe še kdaj probleme sam s sabo. ampak vseen maš na drugi strani ludi zarad katerih maš lahk iste probleme pa se useen z njimi družiš. komplicirano ja. ubistvu še sama ne razumem čist. ampak itak ni važno. kr si tej osebi naenkrat nepomembn, al ji pa sploh nikol nisi biu? nevem. in na nek način mi je useen. če je tk moglo bit pč naj bo. sej so še drugi k mi ogromn pomenjo. ampak ni isto. kr nebom nikol pozabla stvari k sm jih z njo dožvela. četud njej dol visi zame, men še vedn velik pomen. se bom sprijaznla. upam. ampak sej. lajf je tut lep. al pa tut ne. dans nism šla u šolo kr me krneki glavaboli. kr sm šla z mokro glavo spat in sm ponoči skor znorela. p sej bo. enkrat. ampak do takrat se bo še velik spremenil. in tut moj način gledanja na svet in moj način žiuljenja. vsaj upam. ehh. nč upam. to bom nardila, itak je sam od mene odvisno. pobarvala bi se. s kano. kr mi gre moja čudna rdečkastorjavkastooranžna na žiuce. ono ful. pa itak so moji lasi celi čudni. postrigla se bom zdej enkrat. kr nimajo itak nobene oblike. točn. že u soboto bi mogla dobit žepnino. in dnar od mtke. morm it mal u šoping & to. spomlanske stvari. itak je že ful toplo. u soboto je blo čist noro vreme. toplo&sončno^. na koncert od madonne bi šla. čeprau je nemaram glih. sam useen. pa na killerse na đafest. p upam da bo u MCju še kej koncertov zdej. lušta se mi muske. ful. ipod si skos filam kr skurim batrijo takoj kr skos poslušam neki. ehh. bvz. lekadolplusce si grem nardit. glava me boli spet.
peace&love
Connie
Connie
Član Meseca
Član Meseca

Female
Število prispevkov : 136
Age : 28
Kraj : konjicee
Rojstni dan : 13.december
Horoskop : strelc
Registration date : 26/11/2008

Nazaj na vrh Go down

LIFE of CONNIE! Empty Re: LIFE of CONNIE!

Objavlja by Connie Sob Apr 25, 2009 12:20 am

24.april 2009. ubistvu se mi vrti. : D
hjah. ubistvu se mi res. nebom rekla zakaj ker itak ni pomembno. svet je lep še v njem iščeš lepe stvari in če si ga sam narediš lepega, pravijo. v šoli je vse kul, končno so počitnice. v nedeljo grem v pariz čeprav nočem it ampak se nekak tolažim da bo kul. in diznilend? okej. sej ko si enkrat je še zanimiv, drugič še tut nekak pol pa ne več. pa sej boo. mislim ja, dost se je spremenil v zadnjem mescu in dost se še bo. mojim sošolkam se veča in popularnost mi raste. kk se to smešno sliši. mislim ja, skos se obešajo pomen a js nevem. dans sm bla zuni. najprej smo bli na pici pol smo pa krneki lutal okol. nevem, prav fajn mi je hodit okol po konjicah brez cilja. pač šetaš se in vseen ti je kam greš. ampak ja. zadne cajte se vedno večkrat zamislim nad sabo. da sm ubistvu še mali otrok pa hodim zuni do 11h, ko moje sošolke že spijo? in da se nevemzakaj pač tolk bol z starejšimi štekam? in zakajzakaj tak otrok kot sm js pije alkohol? nikol nebomo vedli vsega. vseen mi je, sploh se ne sekiram več. in pol mi mama kk od sošolke seka k je 1. letnik pride domov ob 5h zjutri pjana ko krava. je to moja prihodnos? njahah. NE NI. kr sm se odločla da ne. in ja, vsak se lahk odloči kak bo žveu pa me nebo nobedn prepriču v nasprotno. vreme fuka sistem! en dan dež drug dan pa šajna da crkneš. sisleyove sončne špegle sm si kupla. totalno so hot ja. ehh. nočem u pariz, res ne. ampak zej je kar je. : D bom si vsaj do dnarja pa mal novih cot prišla. ahh. ubistvu sm zaspana! : O sija.^^
Connie
Connie
Član Meseca
Član Meseca

Female
Število prispevkov : 136
Age : 28
Kraj : konjicee
Rojstni dan : 13.december
Horoskop : strelc
Registration date : 26/11/2008

Nazaj na vrh Go down

LIFE of CONNIE! Empty Re: LIFE of CONNIE!

Objavlja by Connie Pon Maj 11, 2009 12:45 am

1o.maj 2009. svet JE LEP!
ane da je? milim ja, v parizu je blo prav kul. če odmislim da sm se celo pot na busu prčkala s timom in da nism nčkej konkretno spala. drugo noč pa še manj. v diznilendu sploh ni blo tolk slabo, z vali sma se mele prav fino. in razn tega da je biu en dan za večerjo wiskas je bla tut hrana prav užitna. en dan smo šli na gyros. haha. letos mam pač birmo in morem hodit šmarnicam... ubistvu je prav fino kr se totalno skos režimo. in dans sma se tam z juhartom neki prčkala. njahah. in kreteni od mojih sošolcov so mi nalimal čigumi na hlače! postrelila jih bom. pol smo šli še na sladoled in nam ga je častu SILVESTER! to je en moj sesed k je konstantno pjan ko krava. njahah. in js sm prav prijetno klepetala z njim, sej je legenda. : D polpolpol. aja juhartu sm tut kupla sladoled. >< in še neki smo se stavli in nevemkaj. .ohh. ajaaja! juter gremo na peco. šolavnaravi pa to. sej v bistvu bo prav fino. vsaj upam. ko bo razredničarka vidla kolk stvari mam sabo jo bo itak kap. in pol bomo vsi živeli srečno do konca svojih dni. hh. mislim ja. tavelko potovalko in tavelik kufer mam. >< pa itak še nism do konca spakirala. ahh. SEJBOŽE! js pač vedno zvamem ful stvari sabo no. pol pa pov čistega prnesem nazaj. bolš met preveč kot premalo! zdej počasi morem it do konca spakirat. ohjoj. sploh se mi ne da in totalno sm zaspana. ka pa če bi juter pakirala? ahh. bom vidla. že ob 9h zjutri gremo. >< NEVEEEEEEEEEEEEM. brezveze je vse skupi in folk je totalmno glup da klika na tte virus linke in že ceu dan po msnju dobivam tto sranje. >< SPAT GREM! pa bom jutr zjutri do konca spakirala. PEACE!
Connie
Connie
Član Meseca
Član Meseca

Female
Število prispevkov : 136
Age : 28
Kraj : konjicee
Rojstni dan : 13.december
Horoskop : strelc
Registration date : 26/11/2008

Nazaj na vrh Go down

LIFE of CONNIE! Empty Re: LIFE of CONNIE!

Objavlja by Connie Sob Maj 16, 2009 12:17 am

15.maj 2009. homeSWEET home!
ohohh. prišla dokaj zdrava in cela dol s pece. oz. iz nekega hriba nad mežico kjer stoji cšod peca al kajesvem. ubistvu je blo fino. in ubistvu se mi res ne da tega pisat pa še lulat bo mogla it. BRB. BACK. nooo. razn tega da smo ogromno hodli in me vse boli je blo res fino. moji predragi sošolci so mi pokradli jopce in pulovre in hodli z nimi okol zadna dva dni. ohjaj. in včeri zvečer je biu kao disko, js sm bla čist zadeta od blinkanja tistih lučk in mi ga je šopalo do konca. pa sej bo. razn tega da me res vse boli in da sta se mi spustla dva ogromna mozola in da se morem juter vstat ob devetih. jao, sam jokam. SEJ BO SEJ BO! ubistvu se mi res neda tega pisat in dans sm pojedla 3 kornete! pa marelčni jogurt. pa še veliko drugega in zato mam čudn občutek v želodcu. pa sej je vseen. zaspana sm. NIGHTNIGHTSLEEPTIGHT!
Connie
Connie
Član Meseca
Član Meseca

Female
Število prispevkov : 136
Age : 28
Kraj : konjicee
Rojstni dan : 13.december
Horoskop : strelc
Registration date : 26/11/2008

Nazaj na vrh Go down

LIFE of CONNIE! Empty Re: LIFE of CONNIE!

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu