Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My diary :: take a peek

Stran 3 od 3 Previous  1, 2, 3

Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Moiichie.★ Pon Dec 15, 2008 10:33 pm

Hello!

We DID it. Pondeljk, najbolj smotan dan v tednu je mim : D
Ok kaj jst blebetam? U bistvu sploh nevem kaj, o čem naj pišem. Dons se ni zgodil nič presenetljivo pretresljivega, razen, da sm zjutri neki ful težko, čudn dihala, čutla sm kot, da mam neki v sapniku, neki me je motl, in voda ni pomagala, sm šla da, tko da sm bla doma že ob 12h. Zdej je mal bolš sam še vedn čutm neki k požiram, sploh nevem kaj bi to lohk blo. Wtf? Ah, bom vidla jutr : D JUTR?!?! aaaa. Jutr pišem fizo in prašana sm nemo. IN to prva in edina.
GREJT. Stari komi čakam, da mine tale teden. Da spljoh ne pomislm na sredo, ko pišem informatko, kaj šele na pondelk k bo še bolj grozn kot ponavad, ponavljamo mato.
Ohja...sam so pa tile dnevi tud vremensko dobesedno bedni. Vsaj men. Prov čudno vreme je. Če že ščije naj ščije orng ne cuckat neki. In če je mrz nej bo in nej sneži. Mah..sej nevem kaj bi sploh rekla. Nč nevem. Najmn o zgodli pa nemi. Hhh.

Ničvedna končujem Question
Moiichie.★
Moiichie.★
Administrator
Administrator

Female
Število prispevkov : 3262
Age : 31
Kraj : Ljubljana.
Rojstni dan : 8.5.1993
Horoskop : Bik.
Registration date : 09/05/2008

http://gossip-blog.sosblog.com/

Nazaj na vrh Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Moiichie.★ Čet Dec 18, 2008 8:21 pm

18.12.2008

My diary :: take a peek - Page 3 Deardiary

Oh moj bog! Sej ne morm vrjet, da bo kmal Božič. Kaj Božič, stopil bomo v Novo Leto, v leto 2009. Joj kok gre to hitr. Res ne morm vrjet, da smo že spet pr novem letu, sej ni dolg od prejšnga pa že kr novo spet : D Waaa.
Zdej mal razmišljam KJE bi sploh bla za Nou let. Ena možnost, da sm z starši, gremo v gledališče. (Že lani so mi u bistvu oblubl, da grem lohk letos vn) pol druga opcija je, da gremo k prjatlom (sam je Tomi pol sam doma) tretja opcija, da grem z BF vn v mesto sam nevem še nč kje,kdaj,kam,kako...in zadnja možnost, da grem z frendicama pa enimi tipi tuki vn sam že kr predvidevam kako bi blo ja Kva Pijano in spohano. haha
Uglavnem mam še cajt. No ja...
Za Božič bom pa lepo doma, peaceful day :3D: Gorđz bo, ker bomo KONČNO okrasil jelko, ki je letos še posebej lepa in res že komi čakam.
AMPAK, prej morm narest še par stvari. Kje? V šoli seveda. V pondelk morm odpisat še DVA testa matematike in seveda NUJNO pisat pozitivno drugače je NMS in sploh nočm pomislt na to, v torek morm pa še enkrat bit nemščino vprašana, ker sm jo zabila ampak je učitl tak car, da mi je ni zapisu. Pa zadnč bi mogla pisat ena pa sm ga prepričala, da mi je dou 2. Ouyea : D
CAR.
Drugač sm se pa včeri in dans mela FUL dobr v šoli. Tko zabavno je blo, družabno, veselo...se mi zdi, da smo se ful, še bl povezal, tud z tipi, so ful uredu in sm prov zadovoljna z svojim klasom. love
Smo zadnjič pisal informatiko in smo skupi par jih šprical preduro (pri pouku so bli tko sam trije) in se skup "učil" infromatiko. Haha.
Tko da ja, pač treba se bo potrudt glede ocen, sam se trenutno SPLJOH ne morm skoncentrirat na učenje. Malček sm zaspana pa še tolk drugih stvari bi počela + lena sm, da se sploh ne morm spravt k učenju oz. ponavljanju matematke kaj šele neme. Bwaah. Any advice?
Nimaš kej, če hočm met dobre počitnce, pomirjene se morm zdle učit, stisnt še zadnje moči in potem v pondelk in torek "udart" z njimi, da bo res okej in bojo počitnce še tolk lepše zarad tega.


To bi blo to, zdej pa lahko predvidevate kaj grem delat kjnede : D

:*jelka1*:
Moiichie.★
Moiichie.★
Administrator
Administrator

Female
Število prispevkov : 3262
Age : 31
Kraj : Ljubljana.
Rojstni dan : 8.5.1993
Horoskop : Bik.
Registration date : 09/05/2008

http://gossip-blog.sosblog.com/

Nazaj na vrh Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Moiichie.★ Ned Dec 21, 2008 1:26 am

20.12.2008.

My diary :: take a peek - Page 3 Deardiary

Evo mene pršla domov : D
Bla zuni z frendico pa še z enimi frendi in blo prov supr, glede na to kako sm na začetku mislla, da bo. ^^ Najprej smo bli pr enmu doma, smo se neki zajebaval, pol sva šle k enmu drugmu dam, smo se še tm zajebaval in zdej sm pršla domov. Zuni je pa TAK mrz. Brrrr. Lepo je bit doma na toplem. love
Drugač je biv pa dons en super dan. Zjutri je pršla frendica k men, da sva se učile matematko pa se pogovarjale, pol sm bla mal še doma in potlej skliznla vn. Zdej jutr lepo se naspim, ponavlam mato se učim nemo in pol šola. Jupiii. Prov da se mi u šolo. Hhihi.
Oh, kok mam jst rada svoje frende.love Kok mi pomenjo.love
Okej sej to vs ne zanima. ljol
Uglavnm...ful bi kej delala ker se mi ne da spat pa nevem kaj. Hmm?
Ah, bom šla kr mal teve gledat.

Nč, nočko love
Moiichie.★
Moiichie.★
Administrator
Administrator

Female
Število prispevkov : 3262
Age : 31
Kraj : Ljubljana.
Rojstni dan : 8.5.1993
Horoskop : Bik.
Registration date : 09/05/2008

http://gossip-blog.sosblog.com/

Nazaj na vrh Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Moiichie.★ Tor Dec 23, 2008 10:20 pm

23.12.2008

Hojla!

Supr sm : D Vse je perfektno, no, tko bi se lohk rekl. Ljubezni sicer ni ampak who d fuck pa rab ljubezen oz. tipa? [Me. hahah] Hec, brez tega še nekak gre, vsaj zdej, pa itak neb mela cajta zanga, ker mam preveč drugih zadev in zadne cajte še za vse prjatle nimam cajta. Prjatli. Ne predstavljam si življenja brez njih. Z eno frendico se zdej vsak dan po telefonu slišve, z eno se redno videvave, z eno tud, z parimi pa bolj manj ampak mislm med počitncami kej se vidt. Tud v šoli je super. Res. Komi čakam jutr spet šolo. Nekak se tm počutm tko fajn med svojimi sošolci, ki so res supr. Se spomnm lani deveti razred, uredu, sej smo bli kokr tok uredu klas, sam je blo vseen neki drugač, uglavnm zdej je velik bolš in je ful fajn. Ful se nasmejimo in je zabavn. Smo se z sošolkami zmenle, da se kej vidmo med počitncami čeprov smo vse bl iz tujih koncev ampak okej : D
Uglavnm aja...popravla sm mato. Juuuuuuuuhuhuhu. Test sm pisala 3. Omg.
Nemo sm bla donz -4 vprašana tko, da sm zdej konc. Jutr mam poznej šolo, eno uro informatke, pol angla in razreda, potlej pa počitnicam naprotiiiiiii. Prov fajn je hodt v šolo če veš, da se nimaš nč za učit, če veš, da ne boš biv nč vprašan in, da ne boš nč pisou. Ful fajn (:
Donz sm dobila izvide iz klinike. Vitamina B12 mam še vedno mal ampak se je izboljšal, sicer morm še par mescov tabletke jemat ampak je bolš. Drugo je tud vse uredu edino sekundarna amenoreja je še vedno, kar pomen, da nimam menstre. X D In če bo tko naprej morm dt na pregled še kostno tkivo. WTF? O_o Kg morm pa spravt na 55kg. Kvaaaaaaaaaaaa? Pa naum tak bajs no, kaj njej ni jasn? Prosm no. 52 bi blo čist kul, meja, ne pa 55.
Mah...komi čakam šolo v naravi. Mal počitka, smučanje, snega pa še noben me nau mogu kontrolirat. U petih dneh lohk lepo shujšaš (: Hihi.
Nč, zdej grem pa en film gledat.
Punce, vesele praznike, s čim čim več dobre volje in ljubezni, dobrote itd...

Mejmo se radi in si vsaj na Božič izkažimo ljubezen oz. bodimo vsaj tisti dan neizmerno srečni, radostni in z svojo družinco.^^
Moiichie.★
Moiichie.★
Administrator
Administrator

Female
Število prispevkov : 3262
Age : 31
Kraj : Ljubljana.
Rojstni dan : 8.5.1993
Horoskop : Bik.
Registration date : 09/05/2008

http://gossip-blog.sosblog.com/

Nazaj na vrh Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Moiichie.★ Čet Dec 25, 2008 5:41 pm

25.12.2008]

My diary :: take a peek - Page 3 Deardiary

Sneeeeeeeeegec. Here you are again love Finally. I knew you'll come again.
Tkole. Po celi sobi sm si pržgala lepe svečke. Jelka je okrašena, lučke na njej gorijo, muska se vrti, toplo mi je, sedim pred ljubim računalnikom in pišem ljubi blog. Torej. Božič je takorekoč mimo. Kako ste ga preživele? Upam, da super tako kot jst. Ja, letos mi je bil pa Božič res ušeč glede na vsa pretekla leta.

Zjutri sm vstala, sicer sm dubila nek rotavirus (driska, bruhanje, vročinca), ki je baje širu naokrog tisti dan ampak sm vseen šla v šolo čeprov jih je pr ns pol manjkal, vsi so bruhal doma. X D Men to ni nč novga. /=
Anyway...v šoli je čas itak hitr miniu. Šolo sm mela poznej, informatiko test sm pisala 4. Holly crap! Potem smo mel pa razredno, smo en znanstveno fantastični film gledal (bedn) ampak našmu učitlu zlo všeč (plesu je zravn), po malci je pa reku naj gremo kr domov in smo šli. Doma sm itak sam v postli ležala, ker sm se slabo počutla pa še tko me je zvijal. Jauu. Čez ceu dan sm pojedla en Ferero Rosche, prejšnja dva sm zbruhala, ker mi je blo tko slabo in mi sploh ni nč pasal, razen lepo ležat v topli postlci in gledat film.
Pol zvečer sm se prmajala do kuhne, smo mel lahko božično večerjo. Mizo sm mogla jst okrasit (: Rdeč prt, svečka, neko rdečo okrasje, prtički na velikih, kvadratasto-okroglih krožnikih. Potem smo skup gledal en družinski film, ati je vmes še potičko speku, potlej smo šli krasit jelko. love
Po okrasitvi pa smo ob božični glasbi igral človek ne jezi se. Zmagala je mami in mela to čast, da je dala na vrh jelke srebrno zvezdo, katero smo mel prvič letos. Iskal smo jo že nevem kok časa in smo jo šele letos najdl. Okrog polnoči smo odprl darila. No jst sm dobila oranžne 1kg uteži, ki sm si jih tko želela. Ene roza svečke, roza svečnik z dišečo tekočino (mmm diši) DVD-Lakehouse.lovelove I love that movie. Še eno malo dišečo svečko. (sm rekla, da sm nora na svečke) Od atija sm pa dobila zlato-steklen zvonček in je reku, ko bom žalostna, da zvončkam. FUL je lep in me je nevem zakaj ampak ful razveselu. Eni bi bli razočarani. Pač, kr en zvonček. Ampak ne. Ta je neki posebnga, vsaj zame. Hvala ati.^^
No, tko smo mi prežvel Božič. Drugač sm se dons zjutri naspala lepo, pol smo mel spet ob drugače okrašeni mizi kosilo in zdej uživam z bolečinami v trebuhu tuki. XD

PERFECT Božič. Zdej, na Božično jutro je začel pa še snežit. Prjatlca mi je poslala lep sms. Moj ljubi mačkon leži na postli. Kaj si lahko še želim?
Tale snegec me je zdej res še dodatno razveselil (: Upam, da tud vs.

Še enkrat, veseu in srečen Božič punce.love:love:
Moiichie.★
Moiichie.★
Administrator
Administrator

Female
Število prispevkov : 3262
Age : 31
Kraj : Ljubljana.
Rojstni dan : 8.5.1993
Horoskop : Bik.
Registration date : 09/05/2008

http://gossip-blog.sosblog.com/

Nazaj na vrh Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Moiichie.★ Ned Jan 04, 2009 12:22 am

3.1.2009.

O moj bog. Je že možno, da smo v letu 2009? Kam ta čas beži? Nekam v daljave se men zdi...vse tako hitro mineva, ugotavljam in se samo še spominjam vedno bolj preteklih dni iz mojega brezskrbnega otroštva. Dostikrat si skrito zaželim, da bi bila spet majhna, brezskrbna, igriva, da bi se igrala z barbikami, legokockami, družino s prijatljicami...Ampak potem se streznim in spoznam, da tako pač je in, da je pravzraprav tudi to obdobje, ki ga sedaj doživljam po svoje zelo lepo, velikokrat težko a velikokrat tudi lepo. In pravzaprav so takorekoč vsa naša obdobja v življenju na svoj način lepa, čudovita, drugačna. Pogrešam staro obdobje, uživam trenutnega in se veselim naslednjega.
Drugače pa forumašice, SREČNO NOVO LETO, želim vam čim več uspehov, zdravja, ljubezni, sreče na sploh...in pa, da bi se vam vse vaše skrite želje, ki jih nosite v svojih srčkih uresničile.
Novo leto sm/smo preživel, men je blo zlo ušeč. Najprej je k men pršla bestika, sva mal čeblale potlej se pa toplo zabakadirane pujskajoče odpravile do mesta, kjer je bla TAKA gužva, da dol padeš, ampak je blo po svoje ful fajn pa lepo. Pol sva šle na čajčka, se smejale, pele tralala...dočakale Novo leto in z avtom zmrznjene odšle dam. Doma sm pa kaj hitr zaspala, ker sm komi gledala in se drugo jutro zbudila v letu 2009. Komi tri dni so minile od leta 2008 pa je pojutrišnjem že šola. Po eni strani se ful veselim, sošolk in tega, po drugi strani me je pa strah učenja, najbolj pa ustajanja. Buuuah. Ampak sej bo, vse še bo in bo.^^
Dons sm pa lepo uživala, namreč skoz sm mislla, da je nedelja in venomer sem SREČNO ugotovila, da je ŠE sobota in, da lahko jutr še en dan dlje spim. Juupi. Tko, da sm se odpravla do BTCja, ga mal prešnofala, potlej pa šla z frendi vn, zdele sm pa doma piškotke spekla, so mi jih zadnč tok hvalil, da sm jih mogla še enkrat (:
No in to bi blo to, še enkrat SREČNGA pa ZDRAVGA tko kot pravjo ane :Razz
Moiichie.★
Moiichie.★
Administrator
Administrator

Female
Število prispevkov : 3262
Age : 31
Kraj : Ljubljana.
Rojstni dan : 8.5.1993
Horoskop : Bik.
Registration date : 09/05/2008

http://gossip-blog.sosblog.com/

Nazaj na vrh Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Moiichie.★ Tor Jan 06, 2009 12:12 am

5.1.2009

My diary :: take a peek - Page 3 Deardiary

IN ja. Prvi šolski dan po počitnicah je MIMO. U nedelo sm bla ful na trnih in to, ponoč sm ful slabo spala, spljoh nism mogla in zjutri sm takoj ustala iz postle in odrvela v skul (: Kok je blo fajn spet vidt sošolke pa sošolce. lovelove In zdej sploh lahko uživam še kaka dva tedna, ker se nimam nič več za učit. Prov vesela sm, da nimam tko kot eni nms-ojv in tega ter, da sm VSE lepo popravla.
Jupiiiiiiii. Vidš Mojca, splačal se je. Ja, res se je in dobila sm zagon tud za 2.konferenco. ZADNO. O
dio mio! U bistvu dam sam še januar čez, pol smo pa donz zračunal in smo u bistvu v šoli samo 8 dni, ker so vmes športni dnevi, informativci, šola v naravi pol pa že počiitnce. In kaj sledi potem? MAREC. Oh my god. Ampak okej, še zime ni konc jst pa že o marcu. hhoho
Uglavnm dons je biv kr fajni dan. Zvečer sm šla še na pijačko z frendico pa pol so še eni pršli in je blo fuuuul smešn. Že dovg se nism tko smejala. In pa res, čedalje bolj ugotavljam kolk mam jst rada ene moje frende, kolk velik mi pomenjo, keri me majo RES radi. Res RESPECT. love

Čauči.
Moiichie.★
Moiichie.★
Administrator
Administrator

Female
Število prispevkov : 3262
Age : 31
Kraj : Ljubljana.
Rojstni dan : 8.5.1993
Horoskop : Bik.
Registration date : 09/05/2008

http://gossip-blog.sosblog.com/

Nazaj na vrh Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Moiichie.★ Sre Jan 07, 2009 10:37 am

7.1.2009

My diary :: take a peek - Page 3 Deardiary

Jutro. *zehanje*
Ohja...tale jutra glih niso zame...sploh ta, ko mam v šoli preduro in smo pol 2 uri na računalniku. Že
tko komi gledam pol pa še bult u ta ekran...bljeh. But...okay.
Drugač pa je že kr delavno. Ne še ful ampak še kr. Jutr že mato za znakce sprašuje, eno knjigo morm prebrt
za anglo, it u knjižnco po knjige za slovo...huh...pa še vn grem dons...kako bom vse to nardila? XD
Eni bi rekl "ja, da ne greš vn" Hmm. Sam to je težko ne it vn z dobro frendico.
Anyway...učeri sm bla mal u nabavi in sm odkrila novo trgovinco, nakupla kup bunkic za izdelvt zapestnce
raznovrstnih barv in zdej veselo doma to delam. hihihi Komi čakam, da pridm domov da začnem. ljol
Ne resno, to mi je zdej ful dobr ratal, nek hobi. Pa še zapestnce. Hello? love Edin to se mi da ustvarjat
drugač pa nism lih za ustvarjanje : D
Učeri sm odkrila, da sta mi u bistvu dva tipa ušeč. En je 4. letnik en pa 3. Sam na starejše padam.
Wtf? Hja...mi je pa tko učeri en prjatu, let mlajši, puslov sms, da mi more povedat neki kaj čut in je napisu
,da se je zalubu vame. O M G. SPET ga bom mogla skenslat. Pi**a ne maram djt tipom košarce al pa kensle oz. ne, pa še dobr prjatu mi je in že prej je ful trpeu zrd nesrečne love in tko...ful dobr /= U petek se vidmo bomo vidl kaj bo (:
Drugač me je pa še en prašu sam sm rekla, da nevem. Pa če mi je dobr frend, hecn, faca...nebi bla pa z njim, ni moj tip sam je dobr bit v njegovi družbi. Je pa ku**ac če ti frendica teži, da bo z njim, zanjo..blalblalala...
To je glede ljubezni, ki zna bit tud smotana in zakompliciriana če NISI zalubln.
Potem...aja...spet sm shujšala (: Pozitivno in negativno. Dons zjutri sm mela 48,5kg Pa sploh niti ne hujšam namerno, kr dol gre.../= Mogl bi it pa u bistvu gor, ker zadnč sm na drsaličšu zgrmela (štor) in se mi je ene deset minut meglil pred očmi, vse je blo belo, u glavi pritisk, vroče, ni in ni hotl nehat, pol sm se ulegla pa pila vodo in je blo bolš. Sam sm si levo kost na kolku zdrgnla. XD Av. Anyway...ljudje smo pač štorasti eni bolj eni manj, jst sm očitno med tistim tabolj in letos nevem če grem še drsat -.-
Tko, da ja...po eni strani sm ponosna nase, ker sm spet dala dol, po drugi strani mi je pa bed, ker morm met do marca 55 kg. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Kill me.

Joj, kaj naj še napišm, tok je dougčas pr uri informatke, da bog pomagi. Mamo jo pa še 20 minut.
Hmm...dons se vidm z BF. Awiiiiiiiii. Pol pridm lepo domov, na TOPLO, se zleknem, upam, da naum mela velik naloge, ker RES nism pr volji zanjo, ker ta dva tedna uživam v brezdelju oz. breztestov. : D : D Love it.
Februarja gremo z šolo še smučat. Juhej. Cant wait sam problem k sm štor ane. huhu
Bom že...itak, kje je še februar? (pred vrati u bistvu)
Komi čakam malco, da bom lohk mal naokol pogledala če vidm horđz tipa 1 al pa gorđz tipa 2. love
Ohda...blablablablablabla.... kok je rumena pa siva lepa barva. Okej, kera neumesna hahahahha.

Uff...zdle bi me skor dubiv prfoks. Nč grem jst (L)
Moiichie.★
Moiichie.★
Administrator
Administrator

Female
Število prispevkov : 3262
Age : 31
Kraj : Ljubljana.
Rojstni dan : 8.5.1993
Horoskop : Bik.
Registration date : 09/05/2008

http://gossip-blog.sosblog.com/

Nazaj na vrh Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Moiichie.★ Tor Jan 27, 2009 12:06 am

26.1.2009

My diary :: take a peek - Page 3 Deardiary

Po [recimo] dolgem času spet pišem :] ČE kdo sploh bere tale moj blogek.
Anyway...ful sm supr, pa niti ne vem čist natančno ZAKAJ ampak a je sploh važn? Važn je to, da sm pač super ane?
Ful mam zagona neki za šolo - učenje, ker hočm uspet u življenju, neki narest iz tebe, izpolnit par mojih sanjskih želja mogoče itd...sploh pa če lahko, zakaj d fak se nebi potrudla? Sej ne rabm bit zdej cele dneve doma pa se sam piflat. Ne. Zmerno zabave zmerno učenja (: Jutr recimo se bom takoj po šoli učila, da grem lahko pol mal vn, ker mam ostale dneve že tud čist zapolnjene.
U šoli je blo zabavn like always [: Z sošolkami smo se zmenle, da bomo Maruši za rojstni dan kupile skup enga velzga medveda pa še kej. Yaay.
Hujšam še vedno a bolj ali manj neuspešno. En dan uspe drug dan spet ne. Komi čakam smučanje oz. šola v naravi čet 3 tedne. Zabava. Sošolke. Brez šole. Brez teženja. + Shujšala bom lahko.
1. Hrana bo sigurn zanč.
2. NOBEN me ne bo kontroliru
3. Smučala bom cel dan -> rekreacija, izguba kalorij.
Upam, da pridem domov polna zanimivih, veselih spominov IN z 45kg? Tam nekje. Hihihi^^

That's all. MwaMwa =**
Moiichie.★
Moiichie.★
Administrator
Administrator

Female
Število prispevkov : 3262
Age : 31
Kraj : Ljubljana.
Rojstni dan : 8.5.1993
Horoskop : Bik.
Registration date : 09/05/2008

http://gossip-blog.sosblog.com/

Nazaj na vrh Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Moiichie.★ Sre Feb 04, 2009 11:12 pm

ČawBaw vsiskupi. Smile

Donz je en freaky day. Delno.
Zjutri sm špricala prvi dve uri-informatiko, da sm se učila bajlo pa dlje spala in zmedena jst sm mislla, da se nam pol pouk začne 10.25 se pa u bistvu tkrt že konča in je malca. Tko, da sm še tretjo uro mankala in bla [dobra lastnost] sam 4 urice v šoli.^^ Fino ne? Tkole u šoli se da met prov fajn in uživat če si znaš vse lepo razporedit.
Dons pr kemi recimo, sm prov uživala, ko sva z sošolko skup neki računale, molsko maso, množina snovi pa to...
Kr zanimiu pa nč težkega (: Mi pa mata ful dela preglavice. Ajoj. Sam da je 2 pa skačm do stropa, dobesedno.

Whatever. Dons sm mela pedopsihiatrinjo spet po treh tednih in sva se mal pogovarjale, stehtala me je pa pogledala mal moj prehrambeni dnevnik in rekla, da se je poslabšal. In ko sm doma to povedala je blo itak vse *#=#(#/$&%" Ampak mam tud jst že dost vsega skup. Zjokala sm se, težko mi je, hočm nehat, sm u nekem začaranem krogu in hočm vn pa me neki vleče nazaj. Ampak sm se odločila, da temu RES zdej nardim konc. Kakšne posledice vse so, pa neki jih že itak zdej mam. Čeprov sm nameravala mal kil dat dol je itak vedno tko, da si sam zmanjšuješ težo.../=
Zdej nasledn tedn bom, sm se odločila, nekak probala zdržat, da ne bom bruhala čist nč. Uhja, težka bo ampak MORAM probat MORAM. Rajš pojem manj, da me ne tišči, sam, da ne grem bruhat. In pol sčasoma UPAM, da bo SPET vse po STAREM. [prosimprosim] Ker je res že mučno čeprov se nasmehnem in me prevzame nek dober filing, ko stopim na tehtnico in zagledam 48,5kg ampak se zavedam, da tko ne bom dobila menstruacije nazaj in, da morm neki ukrent če hočm normalno spet živet, ker, u bolnico pa nočm, je pa to tud ena od opcij ampak, da bi zamudila ful v šoli, pol še ponavlala klas, zamenjala sošolce, vse bi se sesul u glavnm in se rajš zdravm doma.
Vesela sm, da sm se tko odločila čeprov si še vedno NORO želim shujšat, bit suha, dobesedno STRAH me je, da se bom zredila, kako bo, kako bo poleti itd...ampak hočm končat s tem. Vse se da če se hoče. Morm se potrudt in dat vse od sebe.
Starši mi pa itak stojijo ob strani (:
Zavedam se, da verjetn še neki časa potem ne bom glih jedla tko kot učasih (čokolada, čips, dvojni obroki...) ampak sej bo počasi. Zdej se morm navadt vsaj, da NE bruham in, da mal pridobim na teži (ojoj) in, da pač mam 5 obrokov na dan. Seveda MALIH, ker mam i guess malčk skrčen želodc, ker me takoj začne tiščat.

Drugač sm pa finofajn. Snegec mi prov ugaja, sej je zima, spljoh pa je sneg samo enkrat na leto, sonce je pa skor vse mesce, tko, da... Jutr lahko spet dlje spim, ker gremo z šolo na koncert in mamo sam 2 uri pouka pa še to likovc pa slova. Awiii. Uživancija [: Ob petkih pa itak sam 5ur pol pa že vikend, še en samcat teden IN šola v naravi.

Folk, uživite [:
Moiichie.★
Moiichie.★
Administrator
Administrator

Female
Število prispevkov : 3262
Age : 31
Kraj : Ljubljana.
Rojstni dan : 8.5.1993
Horoskop : Bik.
Registration date : 09/05/2008

http://gossip-blog.sosblog.com/

Nazaj na vrh Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Moiichie.★ Tor Mar 03, 2009 12:16 am

2.Marec.2009

My diary :: take a peek - Page 3 Deardiary

Čist sm zmešana od vsega dogajanja če povem po pravic : ) Po eni strani to biti kul po eni ne biti kul.
Prvo kot prvo moram seveda oment, da sm ga vidla. love Po pol leta ? Z BF sva rolale in sm ga vidla igrat basket z mojo frendico, ki me je vidla in rekla naj pridm tja. Bf mi je rekla naj ne hodm tja, ker bo še slabš, če ga bom vidla, namreč pred nekaj dnevi sem na njegovem facebooku zasledila njegovo sliko kjer se kušuje s punco in morm rečt, da me je kr zadel ? Malčk no morm priznat. Koga pa nebi ?!?! (Sm normalna?) Ampak jst sm poslušala samo sebe (po eni strani dobr) in šla tja. SPET so se mi pred njim (že drugič) tresla oz. mi klecala kolena na rolarjih (Upam, da to ni blo tok opazno kot zadnjič) Cmok sm mela v grlu, nism vedla kaj govort, čist sm bla out. And just the way he looked at me ... oh, gosh love love Ma pa 100% bi se lohk kr sesedla. Pa se nism. smile In ja, pol sm še pol ure frendici tarnala kok je hud, zakaj ma punco, bla bla bla... Mah ... komi čakam, da ga SPET vidm. Crush Crush Crush Crush Crush Crush Crush Crush
Oh ljubezen.
Potlej, danes sem mela po 14dneh pouk. Hulalala. MORAM se mal ufurat pol pa lohk štartam. smile Je blo pa ful fajn vidt sošolke pa sošolce, smo se fajn nasmejal. Pa tud ta tedn ni kej preveč naporn ampak ja, bom rajš tih.
Počitnce so mi pa drgač fuul hitr minile, ker sm vsak dan mela neki za počet. V petek smo se z bivšimi sošolci dubil in bivši sošolc (ki je še vedn vame) mi zdej skos piše, kaj če bi probala, uno tret, kok sm bla sexy (O_o) pa kok sm uno pa uno -.- No sej lepo sam ne mi preveč murit PROSM !?!?
Pol sm se po dooolgem cajtu vidla s tipom (hippi) one kind of friend - s katerim sva SKOR neki mela sam sm seveda jst budala zajebala. 2x me je vprašu in dvakrat sm ga zavrnila. Zdej sm pa razmišlala k sm bla tok razočarana nad mojo simpatijo, ki je ZDEJ zasedena, da bi se kr njega oklenla. love o.O Sam on je pa bl tko - aferce pa take fore. Help?
In še zadnji tip, en let mlajši frend s katerim sva se skregala k sm ga zavrnla in je pol grdo govoru o men zdej mu je pa žov, da je biv nevem kaj vse, in hoče, da sva spet kolega, hoče me spet videvat, obuju je stare cajte pa tko ... Ohja : ) Najprej sm bla hladna pa sm ga odjebavala, ker tipi se morjo valda potrudt, am i right?, pol sm se pa le omehčala.

Torej, ponedeljek smo dali čez, zdele grem mal knjigo brat pol pa spančkat.

Crush broken heart Crush broken heart

Love.Love.Love.Love.


Moiichie.★
Moiichie.★
Administrator
Administrator

Female
Število prispevkov : 3262
Age : 31
Kraj : Ljubljana.
Rojstni dan : 8.5.1993
Horoskop : Bik.
Registration date : 09/05/2008

http://gossip-blog.sosblog.com/

Nazaj na vrh Go down

My diary :: take a peek - Page 3 Empty Re: My diary :: take a peek

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 3 od 3 Previous  1, 2, 3

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu